dorukcoskun

Kendimle ilgili ne söylemem lazım emin değilim.

10 Ocak 1986 ‘da İstanbul’da dünyaya gelmişim. İlkokul, ortaokul ( o zamanlar vardı ), lise, önlisans, lisans hepsi İstanbul da… Askere de gittik geldik tabi.

@smartface.io ‘ da 2012 Eylül’de işe girene kadar freelance websiteleri, ufak windows uygulamaları şeklinde iş hayatımızı geçiştirdik. 2012 Eylül – 2017 Mayıs süresince smartface.io ‘da QA Team Lead olarak görev aldım. 2017 Haziran’dan itibaren de @mobven.com  ‘da Software Test Engineer olarak görev almaya başladım. 2021 Nisan’dan itibaren @sahibinden.com ‘ da Senior Software Test Engineer olarak göreve başladım.

Otomobiller hayatımda büyük bir hobi kısmı oluşturuyor. Zamanında gençken hız tutkusu bizde de vardı tabi, sonra bu merak kendini farklı arayışlara bıraktı. Şu an rahatsiziz.biz ekibimizle günü birlik off-road gezileri yapıyoruz. Büyük keyif doğrusu.

Hayatımı yalnız geçirmiyorum tabi güzel bir birlikteğim de var sevdiceğimle, 24 Şubat 2021 de ailemize Alp Bey’de katıldı 🙂

Teknolojiyle de aram iyi aslında. Farklı yeni şeyleri keşfetmeyi seviyorum. iOT ile ilgilenmeye başladım son 1 senedir. Bakalım nereye doğru gidecek…

Neyse, kısaca işimde gücümdeyim, hobilerim var, takip ettiğim yenilikler var falan filan…

Bu arada benimle iletişime geçmek isterseniz eğer;